HAYATIN HAKETTİĞİ KONFORU SUNMAK İÇİN…

Çebi Yapı 2005 Yılında inşaat ve gayrimenkul sektöründe faaliyet göstermek üzere kurulmuştur. Kısa zamanda sektöre yön veren, projeleriyle öncü olan, yol açan, takip edilen bir kurum vizyonu hayata geçirildi.

Gelişen, büyüyen Türkiye’nin ihtiyacı olan nitelikli konutları üretebilmek, insanımızın hakettiği konforu sunmak için bu sektördeyiz.

Çebi Yapı olarak her projemizde yeniyi, farklıyı aradık. Mimari olarak şehre yakışan projelere imza attık. Skyport ve Otoport projelerimiz bunun yansımalarındandır. Yine proje ortağı olduğumuz, devam etmekte olan Gülpark Yaşam projesi de bulunduğu lokasyonun kalite ve konfor  çıtasını yukarıya taşıyacak şekilde inşa edilmektedir.

Tarihimizden aldığımız değerleri yorumlayarak dünyanın ve Türkiye’nin medeniyet  mirasına katkıda bulunacak yeni projelerin çalışmalarına hızla devam ediyoruz. Çünkü biz bu ülkenin çocuklarımızın olduğunu biliyoruz. Onlara yaşanılabilir bir ülke bırakmak en büyük hedefimiz.

Zamana, mekana, insana odaklı hizmet anlayışımız devam edecek. Doğrulukla, dürüstlükle…

Vizyonumuz

Sektörde, sunduğu hizmetler ve rekabetçi projeleriyle öncü olmak,

Geçmişten gelen mimari ve sosyal anlayışı modernize ederek projelerine yansıtmak,

Farklı, yeni ve vizyoner projeleri hayata geçirmek,

Dünya mirasına katkı sağlayacak çevre ve doğa dostu yaşam alanları oluşturmak,

Misyon

Çalışanlarımızın ve müşterilerimizin mutlak memnuniyetini sağlamak,

Yeni istihdam alanları oluşturarak ülke ekonomisine katkıda bulunmak,

Her ne yaparsak doğrulukla, dürüstlükle hareket etmek, bu değişmeyen ilkeyi her işimizin temel taşı olarak hayata geçirmek.